Střípky – „Co se děje za oponou 3. část“

posted in: Aktuality | 0

Střípky – „Co se děje za oponou 3. část“

.

Za poslední tři týdny jsem na cestě Jiné Fantasy udělal dalších několik krůčků, které se postupně spojují ve větší kroky a blíží se tak okamžik, kdy Jiná Fantasy se stane známým žánrem na české scéně:-)

 Mezi ty nejdůležitější krůčky rozhodně patří:

Šéfredaktor časopisu PEVNOST  – Martin Fajkus mi odpověděl, že na podzim vychází spousta titulů, ale ne všechny knihy, Holka, mohou být recenzovány. Nicméně otázal se, zda kniha Holka existuje i v tištěné verzi, a kde je prodejná. Samozřejmě existuje, odpověděl jsem s nabídkou, že pro něj knihu zajistím na vlastní náklady, rozuměno jako dar.

Videorozhovor jsem plánoval ve spolupráci s Růženou Nekudovou autorkou projektu „Jsi Originál“ začátkem letních prázdnin 3. dne září jsme jej uskutečnili. V necelých třiceti minutách představuji tvorbu Jinou Fantasy a samozřejmě knihu Holka. Kam dále se psaním směřuji, a co pomocí psaní čtenářům předávám.

Ke konci září jsem také zveřejnil novou povídku První den zbytku tvého života, ve které vystupuje Strakoš a zamýšlí se právě nad slovní hříčkou, dle které nese povídka jméno.

Povídku přednostně ocení čtenáři, kteří přečetli knihu Holka, jelikož se v povídce dozvíme více o Strakošovi a kam se vlastně poděl.  Patnácti stránkové dílko zdobí jednoduchá, přesto příjemná kresba od umělce Tadeáše Kříbka

kostky-jf

Mám napsaných 1599 slov příběhu, který jsem nazval Dívka s kopím. V povídce vystupuje Duboslav, důležitá postava z knihy Holka. Dubos, jak mu říkají jeho nejbližší, nám poodhalí příběh o Dívce s kopím, který by měl být také součástí povídkové sbírky, kterou mám v plánu vydat knižně 🙂

Comments

comments