Plním si vlastní sen a dělám tím radost druhým!

posted in: Aktuality | 1

Jasně si pamatuji, jak mi volali. Dne 16. 6. 2016 se narodila, a 17. 6. 2016 ji přivezli domů. Jmenuje se Holka 🙂

Mám velkou radost, že kniha, na které jsem přes dva roky pracoval, je konečně na světě a držím ji v rukou! Nebylo vždy snadné cesty, ale byla to vzrušující cesta, která mě povzbuzovala k dalším krokům. S přípravou knihy na vydání jsem spolupracoval s několika lidmi, zejména bratrem Ivanem Burdou (usmivejsevic.cz), Andreou Jarošovou a Marií Vokáčovou, kterým tímto děkuji 🙂 Výsledek tohoto úsilí vidíte dole na fotkách.

Během psaní a pak přípravy knihy na vydání jsem si mnohokrát vybavil přísloví, kterým mě kdysi, jako malého kluka, často povzbuzoval děda František Zaoral: „Šecko ide, enom chtět, synku!“. A já chtěl, činil se a tak je kniha skutečně na světě!

Ve knize samotné propojuji fantasy tématiku právě s prvky seberozvoje, které jsem si osvojil a rád bych je touto cestou předával dalším lidem – čtenářům.

Kniha Holka je dobrodružstvím dívky, hledající smysl vlastního života. V průběhu putování hlavní hrdinka zažívá nejen samotu, hlad a strach o holý život, ale je vystavena i situacím, které ji zkouší, zda si svých cílů a rozhodnutí skutečně váží. Samotný příběh se odehrává na 401 stranách formátu B6, rozdělených do 19 kapitol.

Pokud si přečtete první dvě kapitoly, viz. formulář napravo, a nebudete chtít knihu Holka pustit z rukou!

Štěpán

2 – kopie

 

3

Comments

comments