„Když si něco přeješ, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“ (Paulo Coelho)

posted in: Aktuality | 0

Pokaždé, co jsme četl přísloví uvedené v nadpise, mi připadalo pěkné a poutavé. Možná dokonce nadnesené a nevypovídající o skutečnosti. Těžko se mi tomu dříve věřilo. Ale právě ve chvíli, kdy mi napsal Tadeáš Kříbek, šikovný umělec s citem pro kresbu a grafiku jsem si zpětně uvědomil, kolik lidí se podílelo a bude nadále přikládat ruku k dílu, abychom společně zhmotnili tvorbu Jiná Fantasy do papírové a hmatatelné podoby.

Mezi prvními, kdo přišel s přátelskou pomocí, byla Andrea Jarošová. Prošmejdila všechny řádky knihy Holka a také u doposud sepsaných povídek (dne 21.1.2016 jsem dokončil čtvrtou a Andy o ni ještě neví), provedla korekturu. Díky patří i kamarádce Karolíně Polákové, tanečnici Port de Bras, která gramaticky upravila ukázku z knihy. Maruška Viss Vokáčová, která tak pěkně kreslí, vytvořila ilustraci obálky a v neposlední řadě mě z velké míry podpořil a stále podporuje spisovatel, cestovatel a šiřitel úsměvů a pozitivní nálady Ivan Burda ať už cenou radou nebo tvorbou webových stránek. A postupně další lidé přichází a přikládají ruku k dílu.

Níže tedy i slíbená finální podoba Tadeášovy představy hlavní hrdinky románu Holka, kterou jsem zmínil na fanpage Jiná Fantasy.

Děkuji 🙂

Obrázek Holky dle ukázky Holka 11.1.2015

Comments

comments