Jak to začalo a co Jiná Fantasy je?
Ať už jste příznivcem fantasy literatury, nebo jste o tomto žánru nikdy neslyšeli, či o něm nemáte valné mínění, těší mě, že jste si našli cestu až sem. Rád bych vám ukázal, že příběh se může odehrávat v jakýchkoliv kulisách, pokud je dostatečně silný a inspirativní. Věřím, že moje příběhy o cestě k sebepoznání, osobního růstu a potvrzení si smyslu cesty za dosažením jakýchkoli cílů, vás o tom přesvědčí.
Říká se, že i tisícimílová cesta se otvírá prvním krokem a má první povídka začala pouhým slovem, větou. Z povídky se postupně stala kniha, která dnes nese jméno Holka. Při její tvorbě jsem si uvědomil, že hlavní hrdinka i další postavy se řídí a svými ústy tlumočí myšlenky a rady usnadňující jim rozhodování a pokračování na své vlastní pouti při hledání štěstí. Zejména ty myšlenky, které jsem si zapamatoval a osvojil. Je už pak jen na nás, zda naše uši k jejich radám zůstanou hluché a oči slepé. Ale pozastavíme-li se nad slovy aktérů knih a povídek a budeme činit podobně jako oni i náš svět se může stát jiným, novým.

Pro koho je Jiná Fantasy psána?
Jiná Fantasy zaujme každého, kdo nachází zalíbení v prožívání napínavých příběhů, ale i pro ty, kteří hledají odpočinek při čtení poutavých dobrodružství, přikořeněných špetkou tajemna a nadpřirozena.
Ten, jehož mysl je otevřena, rozpozná v řádcích i mezi nimi myšlenky a jiné názory, jak se vypořádat se situacemi z dnešního světa, jimž podobné často řeší i hrdinové Jiné Fantasy.

holka_cover